Alarmy do domu - JABLOTRON

jablotronJestliže chcete odcházet z Vašeho domu s pocitem, že jste dostatečně chráněni před nezvanými hosty, nestačí se bohužel v dnešní době ve svém domově pouze spoléhat na zavřená okna nebo zamčené hlavní dveře a už se to netýká jen rodinných domů, ale i vaší firmy, dílny nebo obchodu. Vynalézavost osob plánujících, jak napadnout Vaše bydlení nezná mezí a právě klasické zajišťovací systémy jsou pro ně poměrně snadně zvládnutelným cílem. Pokud jste přemýšleli, jak se přestat strachovat o svůj majetek, ať už poničením nebo v krajním případě krádeží, je jedinou volbou kvalitní zabezpečení alarmem.

Alarmy do domu i firem jsou dnes již nezbytnou součástí soukromí a jeho pořizovací náklady neustále klesají a díky jejich přesnosti a včasné detekci Vám mohou ušetřit kolikrát nemalé sumy peněz. Jestliže jste se rozhodli, že svůj majetek budete chránit tímto moderním a spolehlivým způsobem, je třeba si ujasnit jaké typy dnešní trh nabízí a jak fungují.

Jaké jsou typy alarmu?

Existují dva druhy alarmu do domu – bezdrátový a drátový. To, jaký zvolíte, záleží na Vašich požadavcích ale i finančním možnostech.

Drátový alarm se hodí spíš do novostaveb nebo prostor, kde ještě nejsou vnitřní omítky. Nevýhodou je často vyšší cena za montáž a především menší variabilita, či pro někoho esteticky nevzhledné vedení kabelů lištami, které narušují rámec stavby. Velkou výhodu naopak tvoří bezúdržbový systém a výrazně levnější komponenty.

Zato bezdrátový alarm lze použít kdekoliv a to bez zásahů do samotné stavby. Tato varianta potěší i měnitelným a snadno rozšiřitelným uspořádáním, nevýhodou se však stává pravidelná údržba, která spočívá ve výměně baterií nebo ve vyšší pořizovací ceně.

Systém alarmu lze řídit přes Váš mobilní telefon či internetové připojení velmi jednoduchým způsobem. Navíc zvolené zabezpečovací systémy dokáží nejen kvalitně ochránit dům, ale například zvládnou otevřít i vjezdová nebo garážová vrata, spustit topení či osvětlení v domě.Zdá se to jako nepodstatná věc, ale koho by nepotěšilo, zjednodušit si příchod domů bez zbytečného hledaní klíčů?

Systém JABLOTRON je jednou z možných variant, jak si kvalitně zajistit poklidný život i vašich blízkých, případně zabezpečit prostory místa podnikání bez nečekaných změn.

JABLOTRON nabízí revoluční zabezpečení s dálkovým, rozšiřitelným a snadno nastavitelným systémem, které navíc disponuje moderním vzhledem, který splyne s vašim domovem. Hlásí nejen vniknutí cizí osoby do objektu, ale i vznikající požár, zdravotní obtíže, přepadení či další rizika. Systém se standardně stará dále i o domovní automatizaci, čímž se rozumí ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, spuštění osvětlení v domě, detektorem otevření či dálkovým ovladačem.

Díky profesionální úrovni zařízení se ke svému alarmu JABLOTRON můžete dostat zásluhou naprosto bezplatné internetové samoobsluze jak z vašeho počítače, tak i chytrého telefonu a to odkudkoliv.

Systém zvládne přes 100 sběrnicových nebo bezdrátových zón, přístup zajistí až 15 ti uživatelům, reporty skrze SMS služby zvládne podat až 30 uživatelům.Dále disponuje 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků aj.

Alarm JABLOTRON je první, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát, protože je vyvinutý pro lidi.