Komplexní elektroinstalační práce

Jsme elektrotechnická firma nabízející komplexní elektroinstalační práce. Veškerou činnost provádíme na základě dlouhodobých zkušeností a vždy v souladu platných norem. Poskytujeme záruku kvalitně odvedené práce, vždy včas a za cenu, které můžete říct ano!
Potřebujete...

      1) instalovat interiérové nebo venkovní osvětlení, zásuvky apod v rámci rekonstrukce starších zástaveb, či v novostavbách?

      2) instalovat veřejné či reklamní osvětlení?

      3) instalaci domácích telefonů či videotelefonů
 

Dobrá kondice každé elektroinstalace je velmi důležitá, jelikož tvoří neodmyslitelnou součást vašeho domova nebo kanceláře a poskytuje nám jeho bezproblémového užívání. Každá elektroinstalace potřebuje po čase vyměnit za novou... Bezpečný domov neznamená pouze kvalitní střechu nad hlavou, nebo jeho řádné zateplení. Důležitý je také dobrý stav domovní elektroinstalace a jeho rozvaděčů, které musí procházet pravidelnými kontrolami. Provádění těchto kontrol podléhá podmínkám stanovených příslušnými normami a nelze se jim v žádném případě vyhnout. Na základě nich lze zjistit, zda – li jsou vaše elektrorozvody v pořádku, vyžadují opravu či jejich kompletní výměnu, to vše stanoví oprávněný technik a navrhne nejlepší možné řešení. Chcete získat bezpečnou, pohodlnou a zároveň spotřebně hospodárnou elektroinstalaci? Takový systém, který vám usnadní život v novém domě popřípadě v zrekonstruovaném bytě? Obrátit se můžete na náš tým a nechte si poradit od zkušených profesionálů. Domluvte si u nás nezávaznou schůzku a pozvěte si domů odborníky. V případě výměny či nové pokládky elektroinstalace vždy postupujte důkladným způsobem. U výměny staré elektroinstalace za novou v žádném případě na ničem nešetřete.


Navíc díky současným trendům technologií lze elektroinstalaci pozvednout na vyšší úroveň řadou různých přístrojů, které zlehčují ovládání jednotlivých prvků.


Rekonstrukce a nové elektroinstalace

Velmi častou příčinou špatného stavu elektroinstalace bývá opotřebovaní použitých materiálů. Jako odborníci z oboru elektroinstalací se shodujeme, že většina těchto případů, vyskytující se převážně ve starších objektech, nesplňuje současné předpisy, jelikož bývají dokonce i v katastrofálním stavu. Následky v podobě postižení různými úrazy elektrickým proudem, v krajním případě pak vznik požárů v domácnostech, na sebe nemusejí dlouho nechat čekat. Aby nedocházelo k případnému ohrožení vašeho života či majetku, je velmi důležité provádět pravidelné revize oprávněnou osobou. Ta vydává na základě odborného zhodnocení stavu revizní zprávu o stavu dané elektroinstalace. Tyto revize je nutné provádět u všech domů v pravidelných intervalech a je nutné dbát na daná doporučení technika, v případě opačném by mohla situace ohrožovat nejen veškeré spotřebiče, ale i samotné uživatele šetřené jednotky. Inovace elektroinstalační sítě u vás v bytě či domě může vypadat dramaticky, ale pokud si promyslíte všechno včas a připravíte dopředu, ušetříte si spoustu zbytečných starostí a výměna proběhne rychle a hladce.

Svým zákazníkům nabízíme především...


Rekonstrukci elektroinstalací ve starších zástavbách

na základě zhodnocení našeho technika navrhneme nejlepší možné řešení – ať už se jedná o výměnu jednotlivých komponentů, či kompletní výměnu elektroinstalační sítě, které v těchto objektech bývají poměrně často v katastrofálním stavu.


Zajistíme návrh a také řešení nových obvodů

velmi rádi vám poskytneme předběžný návrh, vysvětlíme vše, co je předem potřebaudělat, kudy bude vést v domě nová elektroinstalace, případně, co je potřeba vyměnit, a to vždy bezpečným a praktickým způsobem. Odborně také poradíme i v případě samoinstalace rozvodů a zajistíme kontrolu odborným technikem.


Novostavba a elektroinstalace

v rámci montáže elektroinstalací do novostaveb zajišťujeme komplexní servis, včetně možností získání slevy na pozáruční servis.
 

Elektroinstalace bezpečně a odborně

veškeré námi provedené práce podléhají stanoveným normám a vyhláškám. Využít můžete naše dlouhodobé znalosti, a to nejen v rámci platné legislativy. Sledujeme poslední novinky na trhu s elektroinstalací, školíme se a přizpůsobujeme svou práci moderním postupům a technologiím.
 

Revizní kontroly

zárukou správné a bezpečně provedené elektroinstalace a její následné kontroly způsobilým technikem je vystavení revizní zprávy. Je třeba vědět, že bez platné revizní zprávy jako byste nové elektrorozvody vůbec neprovedli – vyžadují si ji nejen platné normy, ale v případě pojistné události, i pojišťovny.


Ceny na míru zákazníka

máme rádi spokojeného zákazníka a za svou práci ručíme, proto přistupujeme k cenovým nabídkám individuálně.
 

Nebezpečný odpad recyklujeme

myslíme ekologicky a veškeré použité nefunkční zářivky, svítidla či LED žárovky vracíme zpět do velkoobchodů, kde jsou odváženy k další recyklaci.
 

Další služby...


Instalace domácích telefonů a videotelefonů

Většina současných domácností používá ke komunikaci s příchozími nějaký domácí telefon, v rodinných domech to bývají už i videotelefony. V rámci našich služeb se zaměřujeme také na opravy jak starších přístrojů, tak i nové instalování do Vaší domácnosti. Pracujeme s výrobky věhlasných tuzemských značek, ale i zahraničních výrobců.

Montáž elektronických zabezpečovacích systému

Montujeme kabelové či bezdrátové zabezpečovací systémy do rodinných domů, bytů či objektů určených k vašemu podnikání. Výhodou může být upozornění na vniknutí do objektu pomocí volání mobilním telefonem či přímého napojení na zvolenou bezpečnostní službu, a tím pádem snažší ubránění vlastního majetku a zamezení větší škody.

Měření intenzity osvětlení pracovních prostorů

V souladu s požadavky hygienických norem provádíme měření intenzity osvětlení v obytných prostorách, školách, ale i obchodech. Na základě výsledků vyhotovujeme certifikát, který je potřebný ke schválení objektu.